Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Akordiyon Kapı

Akordiyon Kapı

Evimizdeki kapı sistemleri bizler için çok önemli. Bir kapının odanın içine açılması ile dışarı açılması dahi bir sürü yer kazancı sağlamaktadır. Genel olarak baktığınız zaman; dar koridorlara açılan kapılar, küçük mutfaklı evlerde bulunan kapılar sökülür ve kenara konur. Bu durumun tek nedeni yer kazanmaktır. Oysa kapılar özellikle mutfak için çok önemli bir göreve sahiptirler. Mutfaktan koku geçişini engeller ve mutfağa evin tozunun toprağının girmesini engeller. Biz bir kapıyı ortadan kaldırdığımız zaman belki yer kazanırız ama birçok eksiyi de beraberinde getiririz. Uzun koridorların kapanmaması ısı yayılımını arttırarak ısınmanızı güç bir hale getirir. Uzun koridorlarda genel olarak banyo, tuvalet ve özel odalar bulunduğu için bu bölgelere giren küçük çocukların kontrolü sizler için zorlaşır ve bir anda herhangi bir çocuğu tuvalette bulabilirsiniz.

Özel Ölçü Akordiyon Kapı

Akordiyon Kapı (Akordeon) kişilere birçok kolaylık sağladığı için son dönemin en fazla tercih edilen ürünlerinden biri olmuş durumda. Akordiyon Kapı (Akordeon) kullanmaya başladığınız andan itibaren sizler için yer tasarrufu maksimum düzeyde olacak, dekorasyonda bir eksilme ya da bozulma olmayacak aksine çok daha şık ve pratik bir görüntüye sahip olacaksınız.

Akordiyon Kapı (Akordeon); müzik aleti ola akordeonun sisteminden yola çıkılarak oluşturulmuştur. Birbirine dik olan panellerin raylı bir sistemde katlanarak kapanması sonucunda elde edilen sistemdir. Akordiyon Kapı açılması ve kapanması son derece kolay olan bir sisteme sahiptir. Raylı olması az bir güç ile bu kapıyı açmanızı sağlar ve aynı zamanda normal kapılar gibi kilitlenebilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Akordiyon Kapı

Akordiyon Kapı (Akordeon) yer kazandırmasının yanı sıra sadece görseli güzel olduğu için dahi kullanımı tercih edilen bir yapıya sahiptir. Birçok kişi salona dahil olan küçük kısımları bölmek için dahi bu kapı sistemlerinden yararlanarak evinde yapılacak olan ağır tadilatlardan kurtulmakta ve çok daha şık bir görünüm elde etmektedir. Kurulumu kolay bir yapıya sahip olması sökerken de kolay sökülmesini sağladığı için hızlı dekorasyon değişikliklerine de imkan vermektedir.

Genel olarak Türk evlerinin banyosu, tuvaleti de dar olduğu için bu ürünleri banyo, tuvaletlerde de kapı olarak kullanmayı tercih etmeniz mümkündür.

Akordiyon Kapı Fiyatları

Özel imalat akordiyon kapıda alabilirsiniz dilerseniz istediğiniz bir markadan almanızada yardımcı olabiliriz örneğin: Akordiyon kapı koçtaş, akordiyon kapı bauhaus, akordiyon kapı montajı, akordiyon kapı ikea, akordiyon kapı tekzen, akordiyon kapı ölçüleri, akordiyon kapı İstanbul, akordiyon kapı sinekliği hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

18 Haziran 2016
6.216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?