Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama için 6 metre kadar olan alüminyum profillerden yararlanılır. Bu profiller farklı boyutlarda kesilerek kapılar için, cam balkon için, pencereler için sistemler oluşturulur. Evinizdeki bütün kapı ve pencere sistemleri içerisinde bulunan sistemlerde alüminyum doğrama da bulunmaktadır.

Alüminyum Doğrama Firmaları İstanbul

2 farklı üretim şekli olan alüminyum doğrama; ısı yalıtımlı olmanın yanı sıra ısı yalıtımsız şekilde de üretilebilmektedir. Piyasada bulunan C60, aldoks gibi yalıtımsız profillerin birçoğu alüminyum profil sayesinde oluşturulmaktadır. Oldukça kaliteli bir üründür ve birçok özel işyerinde kullanılmaktadır.

Alüminyum Doğrama mı PVC Kaplama mı?

Maliyetini daha uyguna getirmek için birçok kişi PVC modellere bir diğer değiş ile plastik kaplamalı olan modellere yönelmektedir. PVC kaplamalar ile alüminyum kaplamalar birbirine rakip durumdadır. Maliyetten kaçmak isteyen kişiler PVC tercihi yapsa da aslında alüminyum doğrama ile kıyaslandığı zaman PVC oldukça fazla dezavantaj içermekte olan ve sağlıksız üretim sürecinden geçen bir yapıya sahiptir. Bilinçli kişiler alüminyum doğrama ürünlere önem vermekte ve bu ürünleri tercih etmektedir.

Alüminyum doğrama ürünler ile PVC arasındaki farkı inceleyecek olursak; PVC sistemler koku yapan bir yapıya sahiptir ve birçok evde bu durum fark edildiği için değişimler yapılmaya devam edilmektedir. Alüminyum doğrama ürünler ısı yalıtımına daha fazla katkı sağlar ve ortamın ısınması konusunda büyük faydaları mevcuttur. Isı geçişleri alüminyum doğramalı sistemlerde PVC kadar kolay olmamaktadır. Soğuktan koruyan bir sistem olan alüminyum doğramalı sistemler aynı zamanda dışarıdaki gürültüyü de bulunduğunuz ortama sokmayarak ses yalıtımı da sağlamaktadır. PVC ürünlere göre çok daha uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptirler. PVC kısa süre içerisinde tekrar değişim istediği için Alüminyum doğrama ürünlerin uzun kullanımı size başta vereceğiniz bir miktar fazla parayı kısa sürede telafi etmektedir.

PVC için temizlik oldukça zor bir süreç iken alüminyum doğrama sistemlerde oldukça pratik bir şekilde temizlik yapmanız mümkündür. Alüminyum doğrama ürünlerde cam balkon sistemleri içeri doğru açılır şekilde işlevsel bir kullanış sunduğu için temizlemek hem kolay hem de sağlığınız açısından sorun teşkil etmemektedir. Bu sistemlerin iç yapısını temizlemek oldukça kolaydır.

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Alüminyu doğrama m2 fiyatları, alüminyum doğrama kapı fiyatları, alüminyum doğrama pencere fiyatları, alüminyum doğrama fiyat hesaplama, alüminyum sürme sistemleri, alüminyum pencere sistemleri ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Alüminyum Doğrama Markaları

Alüminyum Doğrama markaları hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

13 Aralık 2016
2.199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?