Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Cam Balkon

Cam Balkon

Balkonlu olan binalara baktığınız zaman neredeyse hepsi balkonu eve dahil etmiş durumda. Bir balkon size bir miktar yer kazandırıyor olabilir ancak bir o kadar da yer kaybettiriyor demektir. Balkon bir ev için oldukça önemli bir yapıdır. Evin havalanmasını sağlar, hava almanıza yardımcı olur, eşyaları kurutmanız için alan sağlar, birçok fazla eşyanızı bu alana koyarak evinizde istediğiniz düzeni çok daha hızlı kazanabilirsiniz. PVC cam sistemi ile bir balkonu eve kattığınız zaman o bölüm ne tam bir balkon ne de tam bir oda olabilmektedir. Balkon özelliğini kaybeden bir balkonda oturmak da size keyif vermez.

Cam Balkon Sistemleri

Alan kazanmak isteyenler ve görsel olarak da güzel bir balkonda oturmak isteyenler için, dışarıdan gelen soğuğu kontrol altına almak isteyenler için, evde biraz olsun kış bahçesi hissi yaratmak isteyenler için cam balkon sistemleri en iyi çözüm olacaktır. Normal bir şekilde balkonu eve katan sistemden çok daha farklıdır. Bir pencere sistemi değil bir cam sistemidir.

Balkonunuzun ölçüleri alınarak yapılan cam balkon sistemleri tüm camları açmanıza imkan sağlayan bir raylı sistem üzerine oturtulmaktadır. Kapalı bir pencere sisteminde temizlik yapmanız son derece zor bir hal almışken cam balkon sistemlerinde kolay bir şekilde temizlik yapmanız ve hayatınızı riske atmamanız mümkün. Cam balkonlar için kullanılan camlar özel camlardır; 8 mm kalınlığı olan ve piyasa temperli cam olarak bilinen camlardan yapılan cam balkonlar kişilerin zarar görmemesi üzerine kurulu bir yapıya sahiptir. Kırılma anında tamamen toza dönüşmesi nedeniyle kırdığınız zaman ne size ne de çevrede bulunan bir canlıya, eşyaya zarar verir.

Üretimi son derece dayanıklı olan bu yapılar rüzgarı kesme özelliği ile evinizin daha fazla ısınmasına da yardımcı olmaktadır. 150 km hızında bir rüzgar dahi bu sistemlere zarar verememektedir. Kişiler istediği renklerde sistemin rengini seçebilmektedir.

Estetik açısından çok şık duran cam balkon sistemleri aynı zamanda fonksiyon olarak da tercih edilir bir yapıya sahiptirler. Yaz geldiği zaman tüm camları açabilir kış geldiği zaman tüm camları kapatabilirsiniz.

Cam Balkon Fiyatları

Katlanır cam balkon fiyatları , katlanır cam balkon m2 fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon m2 fiyatları 2016, en ucuz cam balkon fiyatları, cam balkon modelleri, katlanır cam balkon yorumları, cam balkon sistemleri, istanbul cam balkon firmaları, cam balkon sistemleri fiyatları, istanbul cam balkon fiyatları, cam balkon istanbul avrupa yakası hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Markaları

Pencere sektöründe olduğu gibi cam balkon sektöründe Fıratpen, Pimapen, Pakpen,Winsa gibi markaların tekelinde değildir. Makrowin, duru cam balkon, albertgeneu, kanaat alüminyum, imar cam balkon vb. buna benzer bir çok marka ve çalışma stili bulunmaktadır.

İstanbul’un hemen hemen tüm bölgelerine hizmet götürüyoruz. Daha detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

18 Haziran 2016
2.889 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?