Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Duşakabin

Duşakabin

Duşakabin; kişilerin sağlığını ve vücut hijyenini korumak adına oldukça önemli bir buluştur. Kişisel temizliğine önem veren kişilerin en dikkat ettiği ve hassas olduğu, eve girdiği anda ilk aradığı özellik duşakabin olarak bilinmektedir. Evimiz birçok bölümden oluşur ve her bölüm kendine göre bir takım hijyen şartları gerektirir. Banyo; sağlık ve hijyen bakımından en fazla dikkat edilmesi gereken alandır. Özellikle son dönemde ev tasarımlarında WC ve banyo kavramının bir arada olması; hijyen gerekliliği açısından, duşakabin ihtiyacını çok daha üst düzeye çıkardı.

Günlük yaşantımızda sürekli olarak koşuşturuyor olmamız, hava kirliliği, çalıştığımız işin şartları kendimizi temiz hissetmek için neredeyse her akşam bizi duş almaya mecbur bırakır halde. Sürekli olarak kullandığımız bir alanın hijyenik kalması ve ortamın şartlarından en az seviyede etkilenmesi için duşakabin oldukça önemli bir ürün.

Duşakabin İstanbul Avrupa Yakası

Duşakabin; sadece kişiyi değil aynı zamanda etrafı da koruyan bir özelliğe sahip. Düşünecek olursak; duş almak bir temizlenme ritüelidir. Temizlenirken üzerimizden akan kirler belirli bir alanda toplanıp yok olmuyor, etrafa saçılıyorsa çevreyi kirletiyoruz demektir. Duşakabin içerisinde duş almanız halinde bu tarz sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Duş alırsınız kirleriniz ve gün içinde vücudunuza yerleşen kötü etkenler duşta kalır ve duş temizlendiği anda gider. Açık bir alanda duş aldığınızda, örneğin; klozete üzerinizdeki suyun sıçradığı bir alanda duş aldığınızda temizleyene kadar burada kir ve mikroplar banyonun nemi ile üremeye devam eder ve bu durum birçok hastalığın habercisi olabilir. Bu durum sadece sizi değil bütün ailenizi etkiler.

Her duşakabin iyi duşakabin demek değildir tabii ki belirli standartlara dayanarak üretilen duşakabinleri kullanmanız gereklidir. Aksi halde sadece banyonuzu bölmüş olursunuz. Doğru bir duşakabin tercih ettiğiniz zaman hem hijyen açısından hem de duşta keyifli bir şekilde temizlenme açısından problem yaşamazsınız. Duşakabinin doğru kurulması, doğru malzemelerden yapılması bir evdeki tüm bireylerin sağlığı ile doğrudan ilişkilidir. Çocuklarınızın ve ailenizin sağlığını korumak için evinize, banyonuza, ihtiyaçlarınıza uygun bir duşakabin modeli seçmeniz oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Duşakabin Fiyatları ve Modelleri

Duşakabin fiyatları kişilerin belirttiği ölçülere, duşakabin modellerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ucuz duşakabin fiyat listesi ya da kaliteli duşakabin fiyat listesi için hemen bizimle iletişime geçin.

Duşakabin Markaları

Dilerseniz özel imalat, dilerseniz bütçenize göre duşakabin markaları önerebiliriz.

Duşakabin Montaj

Eğer kendi istediğiniz bir markayı doğru ölçüsüne göre aldıysanız biz montaj yapabiliriz örneğin: duşakabin bauhaus, duşakabin koçtaş, duşakabin tekzen, mika duşakabin, cam duşakabin vb. firmalardan temin ettiyseniz bizimle hemen iletişime geçin.

 

 

18 Haziran 2016
2.070 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?