Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

Hakan Panjur, sektörde 1980 tarihinden bu yana İstanbul içi Panjur, Pimapen, Alüminyum Doğrama, Sineklik, Kepenk, Cam Balkon, Jaluzi, Stor, Menfez, Akordiyon Kapı ve Duşakabin üzerine faaliyetlerini tamamen müşteri ilişkileri üzerine kurmuş, müşterilerin sadece ihtiyacı olan ürüne değil aynı zamanda ürün sonrası hizmete 7 Gün/24 Saat ulaşılması sağlanmıştır.

Ürün odaklı değil ‘Müşteri Odaklı’ çalışma prensibi ile referanslarını kendisi için başarı olarak elde etmiştir.

İşyeri kepenk sistemleri, konut panjur sistemleri, garaj kapıları hazırladığı gibi aynı zamanda endüstriyel stor kapı sistemleri, seksiyonel kapılar, yana kayar kapı motorları ve bariyer sistemleri üzerinede sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu sistemlerin hazırlanması, kurulması ve yerine montajı; modern sistemler için, gerekli donanıma sahip ve yeni teknikleri kullanabilen profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Hakan Panjur değişen müşteri istek ve beklentileri, yapılan takım çalışmaları ile analiz edilerek projelendirilir. Amacımız; değişimi yöneterek müşteri istek ve beklentilerini sürekli karşılamak, yeni çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizi geleceğe taşırken hizmet verdiğimiz her alanda daima güçlenerek büyümektir.

Vizyonumuz
Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olma yolunda hızlı ve kendinden emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.

Misyonumuz
Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini alarak birlikte planlar yapmak, sorunsuz, hizlı çözümcü projeler uygulayıp kaliteli hizmetler sunmak.

Değerlerimiz
Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilerine verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler olduğunun bilincinde olmak.

Kalitemiz
Şunu iyi biliyoruz;
İhtiyaçlarınızı, beklentilerinizi doğru belirleyip,
En uygun çözümü alternatifleriyle sunarak,
Kusursuz uygulamasını gerçekleştirmenin ardından;

Ürünün kalitesini “sadece” mükemmel Müşteri Hizmetleri ile arttırabiliriz.