Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Levent Bölgesi

Anasayfa » Levent Bölgesi

Ev, işyeri, villa, dükkan, ofis, mağaza, garajların içeriden ve dışarıdan estetik açıdan görünürlüğünün önemli olması gibi güvenli bir yaşam sunmasıda hepimiz açıdan önemli bir konudur. Her ne kadar estetik ve kalitesi ön planda olması gerektiği gibi alınan hizmet sonrası kullandığımız ürününde tasarruf açısından uzun ömürlü olması gerekiyor.

İstanbul’un hemen hemen tüm bölgelerine profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile her mekan için özel imalat ve estetiği göz önünde bulunduran montajı istenilen tasarımda, ölçüde, desende hazırlıyoruz.

Hakan Panjur ile pimapen,pvc, alüminyum doğrama, duşakabin, cam balkon, stor, panjur, kepenk, sineklik sistemlerinde aradığınız kaliteye hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz sizler için özenle çalışmakta ve İstanbul Levent bölgesi ve çevresine tam zamanlı hizmet vermektedir.

Ekibimiz size verdiği her hizmetin sorumluluğunu almaktadır. Her sistemin kurulumları özenle yapılmaktadır. Kurulum öncesinde talep edilen hizmet için kurulum yapılacak alan uzman ekibimiz tarafından incelenmekte ve inceleme sonrasında en uygun sistem müşterilerimize bilgi verildikten sonra kurulmaktadır.

Panjur, sineklik, duşakabin, stor, menfez, cam balkon, pimapen, alüminyum doğrama, kepenk, akordiyon kapı, jaluzi, stor sistemleri vb. her montaj ve tamir işlemi bizim için özen gerektiren bir hizmettir ve küçük büyük ayırt etmeden özenle uzman kişiler tarafından kurulumlar gerçekleştirilmektedir.

Bütün ekipmanlarımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kalite standartlarına uygun şekilde müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Her ürünümüzün insan sağlığı üzerinde oluşturduğu etki bizim için büyük bir önem taşır ve her müşterimizin sağlığı bizim için önem arz eder; bu nedenle çevre ve insan sağlığı ile dost ürünlerin alıcı ile buluşması bizim için son derece önemlidir.

Uygun fiyat politikası, doğru bilgilendirme ile müşterilerimizin keseleri de sağlıkları gibi bizlere emanettir. Hakan Panjur ekibi olarak her daim incelediğimiz alanlara en uygun ve kaliteli yöntemleri önererek müşterilerimizin verdiğimiz ürünü uzun yıllar kullanmasına imkan sağlamaya çalışmaktayız.

Bizim için bir mekanın doğru bir kepenk ile korunması, doğru bir cam balkon sistemi ile donatılması önemlidir. Müşterilerimize olmayacak bir projeyi fiyat ve para kaygısı ile önermeyerek en kaliteli reklam olan müşteri memnuniyetini sağlamanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

Sizler de pimapen, jaluzi, stor gibi ev ve ofisleriniz için gerekli gördüğünüz panjur sistemlerinden yararlanmak isterseniz Hakan Panjur’un tecrübeli ve deneyimli ekibi olarak İstanbul Levent ve çevre bölgelerinede hizmet vermekteyiz. İstanbul’un birçok yerine ulaşım sağlamamız ve dilerseniz ürünlerimizin kalitesini gelip yerinde görmeniz mümkündür. Dileyen müşterilerimize gerekli referanslar sunulacaktır. Uygun fiyat politikası ve üst düzey hizmet isteyen müşterilerimizin yolu Hakan Panjur ekibinin sunduğu hizmette kesişmektedir.

İstanbul Levent pimapen, pvc, panjur sistemleri ve tamiri, bayilik, fiyat listesi, pimapen sineklik, stor, akordiyon kapı, Levent bayileri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen telefon numaralarımızı arayarak iletişime geçin.

İstanbul‘un hemen hemen bir çok noktasına hizmet götürmekteyiz. Bölgeler: Levent, Şişli, Mecidiyeköy, Ulus, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı. Eğer siz farklı bir bölgedeyseniz sizin içinde yol katedebiliriz..