Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Nişantaşı Bölgesi

Anasayfa » Nişantaşı Bölgesi

Evimizin, işyerimizin, yazlığımızın, garajımızın, ofisimizin, mağazamızın içeriden ve dışarıdan hem estetik açıdan güzel olması hemde güvenliğinin maksimum seviyede olması hepimiz için son derece önemli bir husustur. Şüphesizki estetik kadar kaliteli ürünler ve profesyonel işçilik ile uzun süre kullanımı arttırmakda tasarruf açısından önemli olacaktır.

Hakan Panjur olarak, ev, işyeri, ofis,mağaza, dükkan, balkon, yazlık vb. gözümüzün alabildiği her mekan için özel imalat ve estetiği göz önünde bulunduran montajı istenilen tasarımda, ölçüde, desende hazırlıyoruz.

Artık Hakan Panjur sayesinde pimapen, stor, panjur, kepenk, sineklik sistemlerinde aradığınız kaliteye hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz sizler için özenle çalışmakta ve İstanbul Ulus bölgesinde tam zamanlı hizmet vermektedir.

Ekibimiz size verdiği her hizmetin sorumluluğunu almaktadır. Her sistemin kurulumları özenle yapılmaktadır. Kurulum öncesinde talep edilen hizmet için kurulum yapılacak alan uzman ekibimiz tarafından incelenmekte ve inceleme sonrasında en uygun sistem müşterilerimize bilgi verildikten sonra kurulmaktadır.

Panjur, sineklik, duşakabin, stor, menfez, cam balkon, pimapen, alüminyum doğrama, kepenk, akordiyon kapı, jaluzi, stor sistemleri vb. her montaj ve tamir işlemi bizim için özen gerektiren bir hizmettir ve küçük büyük ayırt etmeden özenle uzman kişiler tarafından kurulumlar gerçekleştirilmektedir.

Bütün ekipmanlarımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kalite standartlarına uygun şekilde müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Her ürünümüzün insan sağlığı üzerinde oluşturduğu etki bizim için büyük bir önem taşır ve her müşterimizin sağlığı bizim için önem arz eder; bu nedenle çevre ve insan sağlığı ile dost ürünlerin alıcı ile buluşması bizim için son derece önemlidir.

Uygun fiyat politikası, doğru bilgilendirme ile müşterilerimizin keseleri de sağlıkları gibi bizlere emanettir. Hakan Panjur ekibi olarak her daim incelediğimiz alanlara en uygun ve kaliteli yöntemleri önererek müşterilerimizin verdiğimiz ürünü uzun yıllar kullanmasına imkan sağlamaya çalışmaktayız.

Bizim için bir mekanın doğru bir kepenk ile korunması, doğru bir cam balkon sistemi ile donatılması önemlidir. Müşterilerimize olmayacak bir projeyi fiyat ve para kaygısı ile önermeyerek en kaliteli reklam olan müşteri memnuniyetini sağlamanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

Sizler de pimapen, jaluzi, stor gibi ev ve ofisleriniz için gerekli gördüğünüz panjur sistemlerinden yararlanmak isterseniz Hakan Panjur’un tecrübeli ve deneyimli ekibi olarak İstanbul Nişantaşı ve çevre bölgelerinede hizmet vermekteyiz. İstanbul’un birçok yerine ulaşım sağlamamız ve dilerseniz ürünlerimizin kalitesini gelip yerinde görmeniz mümkündür. Dileyen müşterilerimize gerekli referanslar sunulacaktır. Uygun fiyat politikası ve üst düzey hizmet isteyen müşterilerimizin yolu Hakan Panjur ekibinin sunduğu hizmette kesişmektedir.

İstanbul Nişantaşı pimapen ve tamiri, panjur ve tamiri, duşakabin fiyatları, pimapen sineklik, stor, akordiyon kapı, nişantaşı pimapen bayileri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen telefon numaralarımızı arayarak iletişime geçin.

İstanbul’un hemen hemen bir çok noktasına hizmet götürmekteyiz. Bölgeler: Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Ulus, Maslak, Beşiktaş, Levent. Eğer siz farklı bir bölgedeyseniz sizin içinde yol katedebiliriz..