Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM
Jaluzi

Modern yaşam bize birçok yenilik ve kolaylık getirdi. Evimizde birçok şey artık mekanik özellikler taşıyor. Eskiden sadece çok büyük, cam binalı ofislerde gördüğünüz jaluzi perdeler de hayatımızı kolaylaştıran ürünlerden birisi olmayı başarmış durumda. Modern ve aynı zamanda şık bir tasarım isteyenler için harika seçimlerden biri olan jaluzi son derece işlevsel bir üründür.

Jaluzi; bir sürü yatay parçanın bir araya getirilmesi ile elde edilen bir sisteme sahiptir. Birçok üründen yapılabilen jaluzi modelleri mikro ile ahşam olmak üzere iki şekilde incelenmektedir. Ahşap jaluzi modelleri ile mikro jaluzi modelleri arasında ebat ve ürünün yapı farklılıkları mevcuttur. Genel olarak jaluzi yazın kullanılır mantığı kişilerde hakim olsa da aslında bu ürün kışın da kullanılabilmektedir. Son dönemde özellikle modern yapıya sahip evlerde mikro modellerin kullanımı artmıştır. Klasik tarzda ev döşemesini seven kişiler için ise ahşap modeller ideal bir bütünlük sağlayacaktır.

Birçok renk seçeneğine sahip olan jaluzi modelleri istediğiniz ortamda rahatça bu ürünü kullanmanızı sağlamaktadır. Ofisinizde, evinizde, çalışma odanızda hemen hemen her yerde jaluzi kullanmak mümkündür.

Jaluzi üst üste dizilen yatay parçaların düz eksende aşağı ve yukarı oynaması sonucunda aralanması ve tamamen boşlukların kapanması mantığı üzerine kurulu bir sistem olduğu için sizi birçok perde açma kapama işleminden kurtarır. Güneşliği kapa, güneşliği aç, tülü düzelt gibi işlerden sıkıldıysanız ve artık görseli güzel bir şeyler ile bu angaryalardan kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken bulunduğunuz mekana uygun bir jaluzi seçmek olacaktır.

Jaluzi kullanırsam dışarıdan içerisi görünür mü gibi tedirginlikleriniz varsa; ayarlanabilen yatay paneller size gündüz belirli bir aralıktan güneş ışığı gelmesini sağlarken aynı zamanda dışarıdan içerisinin görünmesini de engelleyebilecek şekilde üretilmiştir. Panelleri tamamen açabilir ya da farklı konumlara getirebilirsiniz. Bu özelliği sadece görünür müyüm endişesi taşıyarak değil farklı zamanlarda da içeriye girmesini istediğiniz ışık miktarına göre kullanabilirsiniz.

Jaluzi aynı zamanda iyi bir ısı kontrolü elemanıdır. Perdeler kalorifer sistemlerinin önünü kapatarak ısınının dağılımını etkiler ancak jaluzi boyu ayarlanabilir olduğu için bu tarz problemler yaşamanıza izin vermez.

Jaluzi Fiyatları ve Modelleri

Pvc jaluzi perde fiyatları ve Alüminyum Jaluzi Perde fiyatları hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin. jaluzi koçtaş, tekzen jaluzi, ikea jaluzi

Jaluzi Montaj

Dilerseniz özel ölçülere göre biz hazırlayalım, dilerseniz sizin temin ettiğiniz jaluzi perdeleri biz montaj işlemlerini gerçekleştirelim. Örneğin; Jaluzi Koçtaş, Tekzen Jaluzi, İkea Jaluzi vb. markaların hepsini bırakın sizin yerinize biz montaj yapalım.

 

18 Haziran 2016
1.679 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?