Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

En büyük tedirginliklerimizden birisi birikimlerimizin, ekmek teknemizin hasara uğraması ya da emek emek yaptığımız her şeyin elimizde olmayan nedenlerden dolayı yitip gitmesidir. Hırsızlık bu durumların başında gelir. Biri gelir ve sizin emeklerinizi alır götürür. Özellikle Türkiye hırsızlık konusunda son derece yüksek rakamlara sahip bir ülke haline gelmiş durumda. Teknolojinin bize verdiği imkanlardan yararlanarak kendimizi, ailemizi, birikimlerimizi koruma altına almak zorundayız; çünkü hırsızlar artık çok uyanık.

Kepenk Sistemleri

Eski kepenk sistemleri oldukça hantal ve çabuk deforme olur bir yapıdaydı. Kişilerin bu kepenkleri indirmesi, kaldırması zordu. Üşenirdi insanlar kepenk açmaya çünkü ciddi anlamda bir güç gerektiriyordu. Üstelik tam anlamıyla korumayı başarır bir nitelikte de değildi çünkü boşlukları olması cam kırılmalarına, ulaşma imkanı olan ürünlerin alınmasına neden oluyordu. Eski kepenk sistemlerini garaj kapılarına ya da evin bazı önemli bölgelerine uygulamak da mümkün değildi. Gelişen sistem sayesinde çok küçük alanlara dahi kepenk uygulamak mümkün bir hal almış durumda.

İstanbul Kepenk Firmaları

Kepenk sistemleri modern hal almakla kalmadı aynı zamanda daha dekoratif bir görünüme de sahip oldu. Eskiden oldukça kötü görünen kepenkler en üstte bir sarmal olarak durur, zamanla boyası dökülür ve paslanırdı. Yeni kepenk sistemleri sağlam metallerden oluşsa da dışındaki plastik kaplamalar sayesinde kötü görünümün yerini şık bir yapıya bırakıyor. Kepenk kapanırken iç içe geçmiş kanatların hiç biri dışarıdan görünmeyecek şekilde sarılıyor ve bir mekanizma yardımı ile uzun bir kutunun içerisinde gizleniyor. Pas derdi yok, kötü görünüm yok ve tek düğmeye basarak yeni kepenk sistemini açmanız da kapamanız da mümkün.

Üstelik kepenk sistemleri darbelere, çeşitli aletler ile yapılan zorlamalara göre tasarlandığı için birçok riske karşı koruma sağlıyor. Düz bir duvar gibi olmaması ve esner yapıda olması çok güçlü darbeleri emmesine ve koruyucu işlemini devam ettirmesine yardımcı oluyor.

Doğru bir kepenk sistemi alırsanız ne garajınızı ne de dükkanınızı açmakta tereddüt edersiniz. Belirli standartlar dahilinde üretilen kepenk sistemlerinden faydalanırsanız hiçbir zarar görmez ve sürekli olarak malınızı, emeğinizi koruma şansı elde edersiniz.

Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk fiyat listesi,  otomatik kepenk metrekare fiyatları, istanbul kepenk, otomatik kepenk fiyat hesaplama, istanbul kepenk firmaları, otomatik kepenk güç kaynağı fiyatı hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Otomatik Tamiri

Otomatik kepenk tamiri, motorlu kepenk, otomatik kepenk İstanbul, otomatik kepenk İstanbul Avrupa, otomatik kepenk firmaları hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

 

18 Haziran 2016
1.506 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?