Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

Eski Türk filmlerinin vazgeçilmez hayallerinden biridir; pembe panjur olan evler. Birçok kişi için yabancı olsa da aslında son dönemde panjur kullanımı oldukça artmış durumda. Pratik olması ve kolay temizlenebilir olması birçok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Hatta perdeden vazgeçemeyen ancak güneşlikten nefret eden kadınların en sevdiği şeylerden biri haline geldi panjur modelleri. Her evin ve ofisin ihtiyacına uygun renk ve tasarımı olan panjurlar sağladığı kolaylıklar nedeniyle vazgeçilmez bir hal almaya başlıyor.

İstanbul‘un tüm bölgelere panjur sistemleri, montaj ve tamiri konusunda hizmet veriyoruz. Şişli, Mecidiyeköy, Ulus, Levent, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı ve tüm bölgeler.

Panjur Sistemleri ve Montaj

Panjur sisteminden bahsetmemiz gerekirse jaluzi ile aynı mantıkta üretilen bir yapıya sahip. Birbirine paralel ve jaluziden biraz daha kalın panellere sahip olan sistemi açmak ve kapatmak için mekanik bir aksama sahip. Pencere ve kapıların dışına monte edilen bu sistem aynı zamanda bir koruma görevi de görüyor. Siste sadece içeriden açılan bir yapıya sahip.

Çok rüzgarlı ve çok güneşli bir günde bulunduğunuz ortama giren ışığı ve havayı kontrol etmek için bu sistemden rahatlıkla yararlanmanız mümkün. Çok rüzgarlı bölgelerde ve çok fazla yağmur alan bölgelerde panjur yardımıyla cama gelecek olan sert cisimleri önlemeniz ve en az şekilde bu doğal olaylardan etkilenmeniz mümkündür.

Birçok yerde cama çarpan sert cisimler, zaman zaman yaşanan toprak yağmurları camın durumunu etkilemekteyken bu sistem sayesinde camınızın dayanıklılığını ve temizliğini arttırmanız mümkündür.

Panjur sistemleri pencere ve kapılarınızın ful cam olmasına imkan sağlamaktadır. En iyi olan kısmı ise sadece içeriden kontrole izin vermesidir. Bu sayede siz istemeden dışarıdan herhangi bir müdahale ile kapınızın, camınızın açılması ya da açıksa bile dışarıdan bunun bilinmesi mümkün değildir.

Panjur temizliği konusunda tedirginseniz tek yapmanız gereken panjur üzerine su tutmanız ya da nemli bir bezle silmenizdir. Panjur üzerinde bulunan kaplama kolay bir şekilde temizlik yapmanıza izin vermektedir.

Panjur sadece görsel ve kullanım olarak yararlar sağlamaz aynı zamanda dış etkenlere karşı da sizi korur. Evinize ya da ofisinize yapılacak olan herhangi bir kötü girişimde panjurların kapatılması ve dışarıdan açılamaması canınızı ve malınızı üst düzeyde koruyacaktır.

Panjur Tamiri

Panjur tamiri, panjur ip değişimi, panjur kasnak ve boru başı değişimi, panjur makas tamiri, motorlu panjur tamiri, panjur motor ve alıcısı vb.. tüm tamir işlemleri yapılmaktadır.

panjur tamiri kadıköy, panjur tamiri bakırköy, panjur tamiri beşiktaş, panjur tamiri maltepe, panjur tamiri üsküdar, panjur tamiri ataşehir, panjur tamiri mecidiyeköy, panjur tamiri şişli, panjur tamiri ulus, panjur tamiri beşiktaş, panjur tamiri levent, panjur tamiri nişantaşı, panjur tamiri maslak

Panjur Tamir Fiyatları

Panjur fiyatları, panjur montaj fiyatları ve panjur tamiri fiyatları için hemen iletişime geçin.

İletişime Geçin:

Hakan Panjur, ev, dükkan, mağaza, villa, yazlık ve tüm mekanlar için panjur sistemleri ve tamir hizmeti vermektedir.

18 Haziran 2016
1.376 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?