Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Pimapen

Pimapen

Pimapen birçok evicin gereklilik halini almış durumdadır. Eskiden ahşap doğramalardan yapılan cam sistemlerinin evler için gerekli yalıtımı sağlamadığı ve sağlıklı olmadığı uzun bir zamandır malumunuz. Islanması haline ve soğuk havalarda ahşap doğramaların ömrü oldukça azalıyor. Pimapen ise PVC malzemeler aracılığı ile üretildiği için hem uzun ömürlü hem de sağlıklı bir sistem sağlıyor. Temizlenmesi kolay, yalıtım konusunda oldukça etkili bir sistem olan pimapen sayesinde evlerde yüksek miktarlarda ısı kazanımı sağlanıyor.

İstanbul’un tüm bölgelere pimapen, montaj ve tamiri konusunda hizmet veriyoruz. Şişli, Mecidiyeköy, Ulus, Levent, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı ve tüm bölgeler.

Bu durumu çift yönlü düşünmek gerekirse yazın klima ile zorla soğuttuğunuz evin havasının bir anda boşalmasını istemiyorsanız ahşap doğrama yerine pimapen kullanmaya başlamanız gerekli demektir. İçeride bulunan havanın dışarı çıkmasına engel olan sistemi sayesinde birçok ev doğalgazdan, kömürden ve odundan tasarruf etmeyi başarmıştır.

Ahşap doğrama bir camınız varsa mutlaka 6 ayda bir bakım yaptırmanız gereklidir. Ahşap cam sistemlerinde sadece bir cam vardır ve bu camın rüzgarlardan etkilenerek sallandığını duymanız dahi mümkündür. Pimapen ise çift cam sistemi ile üretilmiştir. Belirli dönemlerde lastiklerini yenilemeniz yeterlidir ve bu ahşap camlara göre çok daha düşük bir maliyet anlamına gelmektedir.

Çift cam özelliği pimapen camların ısı yalıtımı yapmasına ve kolay bir şekilde kırılmamasına yardımcı olurken ahşap doğrama da bulunan camlar sert bir rüzgarın etkisi ile dahi kırılabilirler. Dışarıdan kolay bir şekilde açılması mümkün olan ahşap camların sistemi oldukça basittir. Ahşap doğrama bir cam sistemini tamamen yerinden sökmeniz dahi mümkündür. Pimapen camları ise sökmek için yüksek bir çaba gerekmektedir.

Tamamen kapalı şekilde kitlenen ve sadece içeriden açılabilen pimapen sistemleri sayesinde birçok hırsızlığa karşı dahi önlem almış olmanız mümkündür.

Ahşap doğrama sistemlerde camı sadece üstten açmak gibi bir imkanınız yok iken pimapen sistemler odadaki hava akışını sağlamak için üstten açılma özelliğine sahiptir. Üstten açılan cam sistemi odada sadece soğuk havanın tazelenmesini sağlar. Sıcak hava alçaldığı için soğuk hava yukarıda kalır ve üstten açığınız pimapen odadaki soğuk havayı tazeleme imkanı sağlayarak ısınan havayı içeride tutmanızı sağlar.

Temiz ve güvenli bir sistem istiyorsanız pimapen sizin için en garanti cam sistemi olacaktır.

Pvc balkon, pimapen Bayileri, pimapen üretici bayileri, pimapen pencere, pimapen modelleri, pimapen kapı hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Pimapen Fiyatları ve Öğrenmek İstedikleriniz

Pimapen kapı fiyatları, en iyi pencere hangisi, istanbul pimapen bayi, pakpen fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, maltepe pimapen, pimapen nirvana, çift cam tamiri, pvc mi alüminyum mu, ısıcam fiyatları, pencereyi üstten açılır yapma, çift açılır cam, pimapen mi rehau mu, pimapen yaptırırsan nelere dikkat edilmeli, fıratpen iyi mi, pencere üstten açılma fiyatları, PVC pencere fiyat hesaplama hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Pimapen Tamiri Fiyatları

Pimapen Tamiri, Pimapen Fiyatları ve Pimapen fiyat listesi için hemen iletişime geçin.

Pimapen Tamir Hizmetlerimiz

Çift Acılım Değişimi,
Bakım ve Onarımı
Elektrikli Panjur Tamiri
Emniyet Kilidi
İspanyolet ve Kilit Sistemi Değişimi
İzolasyon Uygulamaları
Kapı Sinekliği
Kilit Karşılığı Değişimi
Kilitli Kapı Tamiri
Menteşeli Sineklik
Bakım ve Onarımı
Motorlu Panjur Tamiri
Pencere Kanat Ayarı
Pencere Kol Değişimi
Pencere Bakım ve Onarımı
Pilise Sineklik
Pimapen Genel Bakım ve Tamir Uygulamaları
Pimapen Üretim ve Montaj
Pvc Tamiri
Stor Sineklik Bakım, Onarım ve Tamiri
Sürme Kapı ve Pencere Tamiri
Wolksvagen Kapı ve Pencere Tamiri

İletişime Geçin:

Hakan Panjur, ev, dükkan, mağaza, villa, yazlık ve tüm mekanlar için pimapen, montaj ve tamir hizmeti vermektedir.

 

18 Haziran 2016
754 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?