Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM

Sineklik

Sineklik

Havalar ısınmaya başladığı andan itibaren sineklik taktırma hazırlıklarına başlamalısınız. Çünkü soğuk havalarda ortadan yok olan tüm sinekler yazın yaz tatiline çıkar gibi evinizin hemen her odasında gezinmeye başlar. Özellikle sivrisinekler en fazla görülen sinek türleri arasında yer almaktadır. Sivrisinek ise birçok mikrobun taşıyıcısıdır. Isırdığı zaman kişilere bir sürü hastalık bulaştırabilen sivrisinekler özellikle çocuklu aileler için çok daha fazla tehlike arz etmektedir. Henüz gelişim çağında olan bir çocuğun bağışıklık sistemi tam anlamıyla gelişmediği için tüm hastalıklara açıktır ve bir ısırık ile büyük hastalıklara yakalanabilir.

Sadece sinekler değil; arılar, keneler, akrepler ve daha birçok tehlikeli böcek yazın sıcağından kaçmak için evinize, ofisinize sığınabilir. Mutlaka tedbir almanız gereken bu durumlarda kapı, pencere kapalı oturamayacağınız için mutlaka ve mutlaka sineklik kullanmanız gerekecektir. Dışarıdan gelebilecek bütün haşereleri engelleyen sineklik evinize ve ofisinize hava girişini engellemez.

Sineklik Sistemleri

Sineklik; plastik tellerin örülmesi ile oluşturulmuş bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde dışarıdan evinize girme ihtimali olan iri taneli polenleri, tozları, böcek ve eklem bacaklıları sizden uzak tutacaktır.

Rahat rahat camınızı ve kapınızı açmak istiyorsanız mutlaka sineklik kullanmanız gereklidir.

Sineklik doğru bir şekilde takıldığı zaman %95 seviyelerinde içeri dışarıdan istenmeyen bir böceğin girişini engellemektedir. Takan kişinin bu konuda uzman olması ise son derece önemlidir. Sineklik takacağınız zaman mutlaka ve mutlaka camlarınızın ölçülerinin alınması ve boşluklarının doldurulması gerekmektedir. Sineklik sisteminin tutuşu yüksek bir kilit sistemi olması da şarttır. Evde olan bebeğiniz kolay bir şekilde sinekliği açıp balkona çıkamamalıdır.

Doğru bir şekilde takılmadığı zaman sineklik evinizi hiçbir dış etkenden korumaz. Sineklik sisteminin çevresinde bırakılan küçük bir boşluk; evinize ya da ofisinize karınca dolmasına, hamam böceği akınlarına neden olabilir.

İşini bilen ve doğru yapan kişiler tarafından sineklik telleri takılmalıdır. Gergin bir şekilde takılmayan sineklik telleri yırtılmaya ve deforme olmaya mahkumdur. Doğru bir şekilde sizin evinize ya da ofisinize gelerek ölçü aldıktan sonra boşluk bırakmadan sineklik kurulumu yapılmasına özen gösterdiğiniz zaman rahat ve böcek, sinek olmayan bir yaz sizi bekliyor demektir.

İstanbul Sineklik Fiyatları ve Modelleri

Sineklik fiyatları, ölçü ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz sineklik koçtaş, sineklik bauhaus, gibi firmalardan aldığınız sineklikleri, dilerseniz verdiğiniz ölçüler doğrultusunda özel imalatımız olan sineklik cam, sineklik sürgülü, sineklik elektrikli, stor sineklik, sineklik pileli, sineklik pencere, sineklik pimapen ve sineklik sistemleri ürünlerimizi getirip montajlayabiliriz.

12 Aralık 2016
1.477 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?