Kampanyayı Kaçırmayın!
Ücretsiz keşif ve bilgi almak için hemen iletişime geçin.
İLETİŞİM
Stor

Stor; bir boru ya da tahta üzerine sarılı olan rulo şeklinde perde kumaşının bir mekanizma sayesinde rulo şeklinde sarılması ve geri sarılabilmesi sonucunda oluşan bir sistemdir. Bu sistemi birçok yerde görmeniz mümkündür. Dükkanınızdan evinize varana kadar her alanda stor perdeleri kullanabilirsiniz. Stor perdeler sadece kumaş değil aynı zamanda farklı yapılardan da oluşabilmektedir.

Özellikle evlerin salonlarında, mutfaklarında iş yerlerinde toplantı salonlarında bu sistemler oldukça fazla kullanılmaktadır. Kumaş ve PVC malzeme ile üretilebilen bu sistem zincirli ya da yaylı bir mekanizma içerisinde olabilir.

Birçok alana göre boyutu ayarlanabilen bu perde şekilleri sayesinde tülü açma işlemi yapmanıza gerek kalmamaktadır. Bir kolaylık sağlamasının yanı sıra bu sistem aynı zamanda keyifli vakit geçirmenize de yardımcıdır. Örnek vermek gerekirse kişilerin kar yağdığı zaman perdeyi hafifçe yukarı çekerek kahvesini alıp yağan karı izlemesi bir tül ile cebelleşip 30 dakika sonra karı izlemekten daha fazla keyif almasına neden olmaktadır.

Gün ışından çok daha verimli yararlanmanızı sağlayan stor sistemleri aynı zamanda duvarlar ile doğramalar üzerine montaj yapılmaya elverişli bir şekilde üretilmiştir. Tek dikkat edilmesi gereken husus stor perde takarken takılan alana dikkat edilmesidir. Zemin stor takılmadan önce iyice kontrol edilmelidir. Stor mekanizması biraz ağır olduğu için zeminin tutuşunun iyi olması önemlidir.

Stor ürünlerin temizlenmesi son derece kolaydır. Hızlı bir şekilde nemli bir bezle silerek ya da buharlı makinalar ile üzerinden geçerek perdelerin temizliğini yapabilirsiniz. Birçok seçenek sunan stor perdeler hayatınızı kolaylaştırır ve temizleme ile zaman harcamanıza engel olarak size zamandan da kazandırır.

Dekoratif bir yapıya sahip olması ortamın görsel olarak da daha şık ve derli toplu görünmesini sağlayacaktır. Bir eve göre perde diktirmek sonradan başka bir evde bu perdeleri kullanamamanıza neden olabilir çünkü pencere boyutları her evde değişir. Stor pencerenin boyuna perdenin boyunu ayarlama imkanı sağladığı için çok daha rahat bir şekilde kullanım sunmaktadır. Mekanizmasının belirli dönemlerde bakım yapılması halinde çok uzun bir dönem stor perde kullanmanız mümkündür.

Stor Perde Fiyatları

Stor Perde Fiyatları kullanılan malzemelerin kalitesi, markasına ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Stor Perde Modelleri

Sizler için çok çeşitli stor perde modellerimiz mevcut. Ev, yazlık, ofis mağaza, mutfak stor perde, stor güneşlik, stor sineklik, salon stor perde, otomatik stor perde, ipli stor perde, taç stor perde, ucuz stor perde gibi bir çok seçeneğimiz mevcut. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

12 Aralık 2016
1.791 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?